HP-
Plecak HP Travel 18L Blue Night do notebooka 15,6" ciemnoniebieski 6B8U7AA
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej 15,6 cala (39,6 cm). |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Typ obudowy | Plecak |
| Nazwa koloru | Blue; Taupe |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Segment HP | Dom |
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Dokumentacja; Plecak |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Waga produktu | 510 g |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Rozszerzona pojemność | 21 l |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Objętość | 18 l |
Pozostałe funkcje
| Kod unspsc | 53121706 |
| Wodoodporny | Tak |
Dane logistyczne
| Waga brutto palety | 162,4 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | 100% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu; Torba LDPE zawiera 100% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu; Etykieta wieszaka jest wykonana w 100% z makulatury |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].