HP-
Plecak HP Travel 25L Laptop Backpack do notebooka 15,6" ciemnoniebieski 6B8U5AA
180,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 860 g |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Rozszerzona pojemność | 30 l |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Objętość | 25 l |
Cechy
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Materiały | Poliester |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Typ plecaka | Plecak podróżny |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].