HP-
Plecak HP Travel Plus 30L Blue Graphite Laptop Backpack do notebooka 17" grafitowy A2CC9AA
232,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Pasuje do większości laptopów z ekranem o przekątnej do 17″ |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Nazwa koloru | Blue graphite |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Poliester |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Pas przytrzymujący wózek | Tak |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Segment HP | Dom |
| Wodoodporny zamek błyskawiczny | Tak |
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Plecak |
Pozostałe funkcje
| Minimalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Kod unspsc | 53121706 |
| Wodoodporny | Tak |
Dane logistyczne
| Waga brutto palety | 147,6 kg |
| Waga palety | 147,6 kg (325.4 funtów) |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,11 kg |
| Waga produktu | 1,08 kg |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].