LEV
Plecak Lenovo 15.6” Laptop Everyday Backpack B515 Gray
123,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Poliester |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 700 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].