LEV
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack Black
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Bag Warranty Booklet |
Cechy
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Materiały | Poliester |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Nieprzemakalność | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Typ plecaka | Plecak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 740 g |
| Wysokość produktu | 485 mm |
Dane opakowania
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].