LEV
Plecak Lenovo Legion Active Gaming Backpack Black
230,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
Cechy
| Ilość | 1 |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | PET pochodzący z recyklingu |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].