ASR
Płyta główna Asrock B650 PG LIGHTNING
705,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 7 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wejście liniowe | Tak |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
Sieć
| Kontroler LAN | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Nie |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Karta graficzna | AMD RDNA 2 |
| HDCP | Tak |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
Sterowniki pamięci
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA II |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 0 |
Pamięć
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6666 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6600 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 6800 |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
Wewnętrzne We/Wy
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| LED RGB | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
Cechy
| Format płyty głównej | ATX |
| Układ płyty głównej | AMD B650 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
Procesor
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Producent procesora | AMD |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
Zawartość opakowania
| Przewody | SATA |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z cieczami, aby zapobiec uszkodzeniom elektronicznym. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować, aby uniknąć uszkodzenia wewnętrznych komponentów oraz utraty gwarancji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].