ASR
Płyta główna Asrock B760M STEEL LEGEND WIFI
787,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
Cechy
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Układ płyty głównej | Intel B760 |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
Wewnętrzne We/Wy
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 1.x) slots | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Dragon RTL8125BG |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Pamięć
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 244 mm |
Procesor
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Procesor | Intel® Core™ i9 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
Zawartość opakowania
| Przewody | SATA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].