ASR
Płyta główna ASRock Z890 Lightning WiFi
1 384,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia MU-MIMO | Tak |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 Ghz / 5 GHz / 6 GHz |
| Kontroler LAN | Killer E3100G |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11 axe |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11ac |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11ax |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11n |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11be |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Certyfikaty
| Certyfikaty | ErP/EuP ready |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | FCC |
Cechy
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
Wewnętrzne We/Wy
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze pompy | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 (3.1 Gen 2x2) Typu-C | 1 |
| LED RGB | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | 2 |
| Końcówki Thunderbolt | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącze wentylatora obudowy (4-pinowe) | 4 |
| Złącze wentylatora pompy AIO | 1 |
| 8-pinowe złącze zasilania 12 V | 2 |
Pamięć
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 2 |
| Wyjście optyczne SPDIF | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość złączy antenowych | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 USB-C | 2 |
Zawartość opakowania
| Płyta główna | Tak |
| Przewody w zestawie | Kabel rozgałęziający ARGB x 1 |
| Przewody w zestawie | Kabel termistora x 1 |
| Ilość anten | 2 |
| Przewody w zestawie | SATA III 2 szt. |
| Antena Wi-Fi | Tak |
Sterowniki pamięci
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 1 |
Procesor
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie modyfikuj płyty głównej, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | W przypadku problemów z instalacją, skontaktuj się z wykwalifikowanym serwisem. |
| Ostrzeżenia | Przy utylizacji produktu, postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi recyklingu elektroniki. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].