ASU
Płyta główna Asus PRIME B550M-A (OUTLET)
367,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2800 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3333 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3466 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2400 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4000 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3733 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2666 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4266 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4133 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3866 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4600 MHz |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3000 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
Cechy
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series |
Porty We/Wy na tylnym panelu
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Sieć
| Kontroler LAN | Realtek 8111H |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
Wewnętrzne We/Wy
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd SATA | 4 |
Sterowniki pamięci
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Rozmiar pamięci BIOS | 256 Mbit |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].