KAR
Pochłaniacz pyłu KARCHER do (W&D 2 - W&D 6) - 2.863-234.0
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Typ produktu | Pochłaniacz pyłu |
| Nadaje się do typów odkurzacza | Uniwersalny WD 2 – WD 6 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Długość produktu | 207 mm |
| Szerokość produktu | 106 mm |
| Średnica znamionowa | 35 mm |
| Waga produktu | 200 g |
Szczegóły techniczne
| Ilość | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].