ESP
Podkładka gamingowa pod mysz Esperanza Grunge EA146G
17,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Cechy
| Kolor powierzchni | Wzór |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Tkanina |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Guma |
Wydajność
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
Waga i rozmiary
| Rozmiar produktu | L |
| Grubość | 4 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 354 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].