TRU
Podkładka TRUST GXT 759SM
94,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Podkładka dla graczy | Tak |
| Kolor powierzchni | Obraz |
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Szary |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Podkładka antypoślizgowa | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Rozmiar | XXL |
| Obszyte krawędzie | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Waga produktu | 665 g |
| Szerokość produktu | 930 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].