SSU
Poduszka SEA TO SUMMIT Aeros Premium Pillow Traveller
151,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zalecany wiek | Dorośli |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Kolor produktu | Limonkowy |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Nadmuchiwany | Tak |
| Materiały | Poliester, Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu z otwartym ogniem lub źródłami wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu, aby zapobiec pleśni i uszkodzeniom materiału. |
| Ostrzeżenia | Nie używać na ostrych lub nierównych powierzchniach, które mogą uszkodzić materiał. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Szerokość produktu | 390 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].