ZWL
Pompa próżniowa ZWILLING Fresh & Save - 19 cm biała 36801-000-0
291,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
Cechy
| Model | Pompa |
| Wymagany montaż | Nie |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Kolor produktu | Biały |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Szerokość produktu | 50 mm |
Porty i interfejsy
| Sposób ładowania | Wejście MicroUSB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].