PSS
PreSonus Eris Pro Sub10 - Subwoofer Aktywny
1 740,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 3 |
| Wyjście XLR | 3 |
| Wejścia liniowe (RCA) | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 2 |
| Wejście XLR | Tak, 2x |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 16,8 kg |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 406 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał membrany | Kompozyt szklany |
Subwoofer
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 170 W |
| Pasmo przenoszenia subwoofera | 20 - 200 Hz |
| Maksymalny SPL | 113 dB |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperialny) | 25,4 cm (10") |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
| Ostrzeżenia | Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].