AMD
Procesor AMD Ryzen™ 7 5800X
1 159,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Procesor
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Model procesora | 5800X |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Cache procesora | 32 MB |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
Grafika
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
Pamięć
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz |
Cechy
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Pudełko | Tak |
Moc
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 105 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj odpowiedniego sprzętu do montażu procesora, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Procesory mogą się mocno nagrzewać podczas pracy. Upewnij się, że są odpowiednio chłodzone. |
| Ostrzeżenia | Procesory zawierają elementy elektroniczne, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].