INT
Procesor Intel XEON Silver 4410Y (12C/48T) 2,0GHz (3,9GHz Turbo) LGA4677 TDP 150W TRAY
4 195,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Grafika
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
Pamięć
| Korekcja ECC | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 6 TB |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Ośmiokanałowy |
Cechy
| Segment rynku | Serwer |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Skalowalność | 2S |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX-512 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AMX |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 80 |
| Warunki użytkowania | Server/Enterprise |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G180729 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |
Procesor
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Gniazdo procesora | LGA 4677 (Socket E) |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 16 GT/s |
| Nazwa kodowa procesora | Sapphire Rapids |
| Procesor ARK ID | 232376 |
| Cache procesora | 30 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,9 GHz |
| Typ procesora | Intel® Xeon Silver |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 150 W |
| Model procesora | 4410Y |
| Stepping | S3 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 24 |
| Generacja procesora | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Częstotliwość bazowa procesora | 2 GHz |
Cechy szczególne procesora
| Intel® OS Guard | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Intel® On Demand Feature Activation | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Jednostki AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) | 2 |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Technologia Intel® Speed Select - profil wydajności (Intel® SST-PP) | Tak |
| Akceleracja kryptowalut Intel®. | Tak |
| Rozszerzenia synchronizacji transakcyjnej Intel® | Tak |
| Technologia Intel® Resource Director (Intel® RDT) | Tak |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA) | 1 default devices |
| Obsługa maksymalnego rozmiaru enklawy dla Intel® SGX | 64 GB |
| Akceleracja oprogramowania Intel® QuickAssist | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Obsługa odporności oprogramowania układowego platformy Intel®. | Tak |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX) | Tak |
| Całkowite szyfrowanie pamięci Intel® | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8542310001 |
Warunki pracy
| Tcase | 78 °C |
| DTS Max | 93 °C |
Szczegóły techniczne
| Data premiery | Q1'23 |
| Status | Launched |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Liczba linków UPI | 2 |
| Prędkość pamięci (max) | 4000 MHz |
| Nośnik opakowania | E1B |
Pozostałe funkcje
| Maksymalna pojemność pamięci | 4 TB |
Waga i rozmiary
| Wielkość opakowania procesora | 77.5 x 56.5 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować procesora ani próbować go naprawić we własnym zakresie. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć uszkodzeń. |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].