YAT
Przyłbica spawalnicza ściemniająca YT-73921 YATO
215,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | EN 175:1997, EN 379:2003 + A1:2009 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Welding helmet with auto-darkening filter |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Regulowany poziom zaciemnienia | Tak |
| Liczba czujników | 4 |
| Zakres zaciemnienia | 9-13 |
| Czas przełączania filtra (ciemne-jasne) (min) | 0,1 - 1 ms |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 3 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używaj w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać urządzenia oraz elektrody do zwykłego śmietnika. Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność w przypadku używania w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Waga i rozmiary
| Szerokość okienka podglądu | 4,3 cm |
| Wysokość okna podglądu | 9,8 cm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 55 °C |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].