MEN
Pulsoksymetr Medisana PM 100 Connect
138,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ ekranu | OLED |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 32 g |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 93% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].