PUI
PURINA PRO PLAN VET DIETS HA Hypoallergenic 11kg (WYPRZEDAŻ)
245,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość psa | Gigant (> 45 kg) |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Waga produktu | 11 kg |
| Główny smak | Roślinny |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Seria | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
Wartości odżywcze
| Białko | 21% |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Zawartość witaminy E | 300 mg/kg |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość witaminy A | 20000 IU/kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić dostęp do świeżej wody. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].