SU2
Rampa teleskopowa mobilna
1 039,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Długość produktu | 970 mm |
| Maksymalne obciążenie | 180 kg |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Długość po rozłożeniu | 210 cm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Teleskopowy | Tak |
| Antypoślizgowa podstawa | Tak |
Dane opakowania
| Ilość | 2 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj pozostawiania dziecka bez nadzoru w wózku, szczególnie podczas używania akcesoriów. |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że akcesoria do wózka są prawidłowo zamocowane przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Sprawdzaj regularnie stan akcesoriów w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].