REL
REBEL ACTIVE KÓŁKO PODWÓJNE, ROLLER DO ĆWICZEŃ MIĘŚNI BRZUCHA AB WHEEL AB-2 RBA-3061
38,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Mata antypoślizgowa | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Cechy
| Średnica koła | 15 cm |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał | Polipropylen |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Długość produktu | 680 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].