REL
REBEL ACTIVE PORĘCZ TRENINGOWA WIELOFUNKCYJNA Z DRĄŻKIEM RBA-2404
565,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta. |
| Ostrzeżenia | Należy regularnie sprawdzać stan techniczny produktu. |
Cechy
| Wyciąg linowy do ćwiczeń ramion | Nie |
| Wyciąg linowy do ćwiczeń nóg | Nie |
| Trening mięśni grupowych | Asb, Biceps, Body core, Klatka piersiowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Trening mięśni grupowych | Tylne |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| Możliwość złożenia | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 980 mm |
| Wysokość produktu | 2300 mm |
| Waga produktu | 26,5 kg |
| Szerokość produktu | 1100 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 1320 mm |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28 kg |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].