REL
REBEL COMP TUNER CYFROWY USB DVB-T2 H.265 HEVC
148,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Radio
| Zakresy tunera | DAB |
| Zakresy tunera | UHF |
| Zakresy tunera | VHF |
| Zakresy tunera | FM |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 19 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
Tuner telewizyjny
| Typy tunera TV | DVB-T2,DVB-C,DVB-T |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
Zawartość opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | IEC |
| Antena | Tak |
Wymagania systemowe
| Minimalna ilość pamięci RAM | 512 MB |
| Minimalnie wymagany procesor | Intel Pentium 4 (2.0GHz), AMD Athlon 2100+ |
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
Porty i interfejsy
| Typ interfejsu | USB |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].