VI1
Ręcznik z mikrofibry dla zwierząt Vileda PET PRO M
20,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Rozmiar produktu | M |
| Maksymalna temperatura prania | 60 °C |
| Certyfikaty | OEKO TEX |
| Materiały | Poliamid |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Materiały | Poliester |
| Typ produktu | Ręcznik |
Cechy
| Kategoria produktu | Akcesoria do sprzątania |
| Oferta sezonowa | Jesień |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Kategoria | Dla kota |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Suszyć w warunkach przewidzianych na metce. |
| Ostrzeżenia | Prać przed pierwszym użyciem. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować wybielaczy chemicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].