ZOK
Rewolwer hukowy alarmowo sygnałowy ZORAKI R1-K6L BAS lufa 2,5" kal. .22 Long Blank czarny (R1256BMP-BAS)
700,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 710 g |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Długość (cm) | 1 cm (lufy) |
| Długość produktu | 187 mm |
Szczegóły techniczne
| Kaliber | 6 mm |
| Bezpiecznik | Manualny |
| (cdm) Liczba pocisków | 6 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Łoże | Polimerowe |
| Typ wiatrówki | CO2 Power |
| Rodzaj śrutu | Diabolo (grzybek, płaski lub szpic) |
| Energia wylotowa | Do 17 J |
Materiał
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Metal |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. |
| Ostrzeżenia | Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].