RDE
RODE Interview GO - Uchwyt z pop filtrem
127,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Uchwyt do mikrofonu |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | RØDE Popshield x 1 |
| Zawartość opakowania | RØDE Interview GO x 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 84 g |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Szerokość produktu | 42,9 mm |
| Średnica | 23 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].