RSI
Rosiwit Skywalker 50-Talerz 3D LiDAR
187 452,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu szczotek z substancjami chemicznymi, które mogą być szkodliwe dla zdrowia lub środowiska. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas transportu i przechowywania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. |
| Ostrzeżenia | Zawsze odłączaj urządzenie od sieci przed przystąpieniem do konserwacji lub wymiany komponentów. |
Konstrukcja
| Zbiornik na wodę (Czysta) | 40 l |
| Zbiornik na wodę (Brudna) | 36 l |
| Model | Robot szorujący |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj czyszczenia | Na mokro |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1089 mm |
| Długość produktu | 908 mm |
| Szerokość produktu | 706 mm |
Wydajność
| Właściwe wykorzystanie | Profesjonalny |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Szybkość obrotowa | 270 RPM |
| Czyszczenie powierzchni | Kamień |
| Czyszczenie powierzchni | Płytki |
| Czyszczenie powierzchni | Stopnie schodowe |
| Czyszczenie powierzchni | Ceramika |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Beton |
| Czas pracy | 90 min |
| Wydajność | 1800 ㎡/h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].