ROH
ROTHO Bailey Czarna - kuweta dla kota
41,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Klapka drzwiowa | Tak |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Kategoria | Dla kota |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Typ filtra | Carbon |
| Model | Kuweta dla kota |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Głębokość produktu | 555 mm |
Zawartość opakowania
| Filtr | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].