ROH
Rotho kosz na śmieci z pedałem RIBO niebieski 35L
144,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wysokość produktu | 513 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. |
Cechy
| Kategoria | Dla ludzi |
| Pojemność | 35 l |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Plastik |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].