ROH
Rotho kuweta white dla kota
144,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Łopatka w zestawie | Tak |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Kategoria | Dla kota |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 510 mm |
| Głębokość produktu | 395 mm |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 443 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].