ROY
ROYAL CANIN Anallergenic - sucha karma dla psa alergika z wrażliwym układem pokarmowym - 8 kg (OUTLET)
277,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić dostęp do świeżej wody. |
Cechy
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | ROYAL CANIN Veterinary |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Bez laktozy | Tak |
| Seria | ROYAL CANIN Anallergenic |
| Bez cukru | Brak danych |
| Forma dawkowania | Stały |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bez soi | Nie |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Waga produktu | 8 kg |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Ryż |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Mięso |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej, Skóra i sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
Wartości odżywcze
| Białko | 18% |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Popiół surowy | 6,5% |
| Zawartość tłuszczu | 16,5% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].