ROY
ROYAL CANIN Hypoallergenic Small Dog - sucha karma dla psa - 1 kg
66,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Wielkość psa | Małe (2-10 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
| Bez soi | Nie |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez cukru | Nie |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa pupila | Maltańczyk |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Seria | ROYAL CANIN Hypoallergenic |
| Seria | ROYAL CANIN Veterinary |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
Wartości odżywcze
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Włókna surowe | 0,7% |
| Białko | 24% |
| Popiół surowy | 8,4% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić dostęp do świeżej wody. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].