ROY
ROYAL CANIN Urinary S/O - sucha karma dla psa - 2 kg
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Seria | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Drób |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Chory układ moczowy |
| Bezglutenowe | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Kontrola dróg moczowych |
| Bez soi | Nie |
| Bez cukru | Brak danych |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
Wartości odżywcze
| Białko | 18% |
| Włókna surowe | 2,2% |
| Popiół surowy | 6,4% |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić dostęp do świeżej wody. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].