LTA
Salta Junior trampoline -140cm Black
498,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Siatka bezpieczeństwa | Tak |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Waga testowa | 87,5 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Tworzywo siatki bezpieczeństwa | Polietylen |
| Materiał powierzchni do skakania | Polipropylen (PP) |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Wyściółka | PVC/Polietylen (PE)/Spieniony Polietylen (EPE) |
| Pokrowiec osłony sprężyn | Tak |
| Powłoka ramy | Ocynkowana |
| Kształt | Okrągły |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Typ zamknięcia | Zamek |
| Typ produktu | Trampolina ogrodowa |
| Typ konstrukcji | Sprężyny zwojowe |
| Maksymalna waga użytkownika | 35 kg |
| Materiał ramy | Stal |
| Ilość nóg | 6 |
| Ilość gumek | 30 |
| Kolor okładziny | Czarny |
Cechy dostawcy
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
Waga i rozmiary
| Średnica | 140 cm |
| Średnica nóg | 2,5 cm |
| Średnica powierzchni do skakania | 108 cm |
| Grubość szyny górnej | 1 mm |
| Średnica szyna wierzchniej | 2,5 cm |
| Grubość nogi | 1 mm |
Zawartość opakowania
| Instrukcje składania | Tak |
| Pokrywa ochronna | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że trampolina jest odpowiednio zmontowana przed użyciem. |
| Ostrzeżenia | Sprawdź stan siatki ochronnej i sprężyn przed każdym użyciem. |
| Ostrzeżenia | Nie skacz na trampolinie bez nadzoru dorosłych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].