SA1
Samsung Galaxy S25 (S931) 12/128GB Blueblack
3 610,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność | Galaxy Ring, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
Kamera
| Szybkość zwolnionego tempa | 240fps @FHD, 120fps @FHD, 120fps @UHD |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@60fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@60fps |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 50 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 12 Mpix |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (FOV) | 80° |
| Tryb zwolnionego tempa | Tak |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 3840x2160@30fps |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 1,8 |
| Tryby nagrywania wideo | 2160p |
| Tryby nagrywania wideo | 4320p |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery | 2,2 |
| Rozmiar trzeciego czujnika tylnej kamery | 1/2.55" |
| Obsługiwane formaty obrazów z kamer | DNG, HEIF, JPEG |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego | 2,4 |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Typ stabilizatora obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Rozmiar sensora kamery przedniej | 1/3.2" |
| Rodzaj flash | LED |
| Rozmiar czujnika tylnego aparatu | 1/1.56" |
| Rozdzielczość wideo | 7680 x 4320 px |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) | 85° |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,2 |
| Rozmiar piksela kamery tylnej (technologia Quad Pixel) | 1 µm |
| Typ aparatu tylnego | Potrójna kamera |
| ozdzielczość czwartego aparatu – tył | 50 MP |
| Cyfrowy zoom | 30x |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość drugiego aparatu – tył | 10 Mpix |
| Zoom optyczny | 3x |
| Panorama | Tak |
| Kąt widzenia (FOV) trzeciej kamery tylnej | 120° |
| Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu | 1/3.94" |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) | 36° |
Wyświetlacz
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 6,2" |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Gorilla Glass |
| Specyficzne technologie | Zawsze włączony wyświetlacz |
| Jasność | 1500 cd/m² |
| Gęstość pikseli | 418 ppi |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Wersja Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus 2 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza | Tak |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania | Dynamic AMOLED 2X |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Nazwa koloru | Blueblack |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 162 g |
| Szerokość produktu | 70,5 mm |
| Głębokość produktu | 7,2 mm |
| Wysokość produktu | 146,9 mm |
Procesor
| Model procesora | 8 Elite |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,47 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ procesora | Snapdragon |
| Taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Rodzina procesorów sztucznej inteligencji | Qualcomm |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Tak |
| MIMO | Tak |
| Modulacja | 4096-QAM |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy 2G | GSM |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Szybkość transmisji danych 5G (maks.) | 4,66 Gbit/s |
| Standard 5G | Sub6 TDD |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| NFC | Tak |
| Standard 5G | Sub6 SDL |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 900 MHz |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 1800 |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1700 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 2600 |
| Szybkość transmisji danych 4G (maks.) | 2000 Mbit/s |
| Obsługiwane pasma 5G | 700 |
| Obsługiwane pasma 5G | 1800 |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 800 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2300 |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 1500 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100 |
| Obsługiwane pasma 5G | 3500 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2500 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 850 |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 1900 |
| Obsługiwane pasma 5G | 900 |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 1700 |
| Obsługiwane pasma 5G | 850 |
| Pasmo 2G (podstawowy SIM) | 1900 |
| Obsługiwane sieci 4G | 1500 MHz |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Obsługiwane pasma 5G | 3700 MHz |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Obsługiwane pasma 3G | 1900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 1700 MHz |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wtyk słuchawek | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Czas pracy baterii na cykl | 2236 min |
| Klasa łatwości naprawy | C |
| Klasa odporności na powtarzające się upadki | A |
| Trwałość baterii (liczba cykli) | 2000 |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
| Pamięć użytkownika | 92,5 GB |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Multimedia
| Obsługiwane formaty plików wideo | M4V |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVI |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GP |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MKV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MP4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | FLV |
| Obsługiwane formaty plików wideo | WEBM |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3G2 |
| Obsługiwane formaty audio | FLAC |
| Obsługiwane formaty audio | Mid |
| Obsługiwane formaty audio | RTX |
| Obsługiwane formaty audio | DSF |
| Obsługiwane formaty audio | XMF |
| Obsługiwane formaty audio | MIDI |
| Obsługiwane formaty audio | DFF |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane formaty audio | AMR |
| Obsługiwane formaty audio | OGA |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | M4A |
| Obsługiwane formaty audio | MXMF |
| Obsługiwane formaty audio | IMY |
| Obsługiwane formaty audio | 3GA |
| Obsługiwane formaty audio | RTTTL |
| Obsługiwane formaty audio | OGG |
| Obsługiwane formaty audio | OTA |
| Obsługiwane formaty audio | APE |
| Obsługiwane formaty audio | AWB |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Głośniki | Stereo |
Wydajność
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zgodność z aparatami słuchowymi | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Moc
| Wymagana moc ładowania (min) | 10 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 25 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Android 15 |
| Platforma | Android |
Bateria
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 29 h |
| Wyjmowana bateria | Nie |
Nawigacja
| Galileo | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GPS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| GLONASS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
Czujniki
| Żyroskop | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik Halla | Tak |
| Barometr | Tak |
| Czujnik geomagnetyczny | Tak |
Szczegóły techniczne
| Termin aktualizacji zabezpieczeń | 31 January 2032 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].