SA4
Samsung RDIMM 32GB DDR5 2Rx8 5600MHz PC5-44800 ECC REGISTERED M321R4GA3PB0-CWM
6 759,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Tak |
| Ranking pamięci | 2 |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
Pozostałe funkcje
| Organizacja chipów | 2Rx8 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].