SAV
SAVIO KABEL USB-C – DISPLAYPORT 8K 2M 60HZ (DSC) CL-208
31,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Obsługiwane produkty | Nowoczesne laptopy, tablety oraz smartfony wyposażone w złącze USB-C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zasilanie USB | Nie |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 32,4 Gbit/s |
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE WEE |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Moc
| Napięcie operacyjne | 0 V |
| Napięcie | 0 V |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 71 g |
| Szerokość opakowania | 83 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 2 m |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].