SAV
SAVIO KABEL USB-C DO DISPLAY PORT 1.2 2M CL-207
27,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Długość kabla | 2 m |
| Waga produktu | 62 g |
Cechy
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 17,28 Gbit/s |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 62 g |
| Szerokość opakowania | 15 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Rodzaj opakowania | Karton |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].