AAA
Serwer Actina Solar E 110 S8+ 4316/2x16GB/2xS1,92/2x2TB/HW/350W 3 lata on-site
34 819,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Funkcje regulowane | Specyfikacja oraz opis mają charakter poglądowy. |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
Oprogramowanie
| System operacyjny | Windows 10 Enterprise 64bit , Windows Server 2016 64bit, Windows Server 2019 64bit, Windows Server 2022 64bit, Hyper-V Server 2019 64bit, RHEL 8.2 64bit, RHEL 8.3 64bit, Fedora 33 64bit, openSuSE Leap 15.2 64bit, SLES 12 SP5 64bit, SLES 15 SP2 64bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
Procesor
| Wskaźnik magistrali systemowej | 10,4 GT/s |
| Typ procesora | Intel® Xeon Silver |
| Producent procesora | Intel |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 77.5 x 56.5 mm |
| Liczba rdzeni procesora | 20 |
| Pamięć ECC wspierana przez procesor | Tak |
| Gniazdo procesora | LGA 4189 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Układ płyty głównej | Intel C621A |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 150 W |
| Cache procesora | 30 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,4 GHz |
| Model procesora | 4316 |
| Liczba wątków | 40 |
| Liczba procesorów | 1 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 64 |
| Proces litograficzny | 10 nm |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX 2.0 |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AVX |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | AES |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 6 TB |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Skalowalność | 2S |
| Stan spoczynku | Tak |
| Obsługa IPMI | Tak |
| Kanały pamięci wspierane przez procesor | Osiem |
| Tcase | 84 °C |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Format płyty głównej | ATX |
| Obudowa | Rack (1U) |
| Relingi | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Rodzina produktów | System serwera 1U |
Pamięć
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Układ pamięci | 2 x 16 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 2 TB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Gniazda pamięci | 8 |
Nośnik danych
| Poziomy RAID | 50 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 |
| Całkowita pojemność dysków | 7840 GB |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Poziomy RAID | 60 |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
| Hot-swap | Tak |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Liczba zainstalowanych HDD | 2 |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | M.2 |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 2.5" |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 2 |
| NVMe | Nie |
Cechy szczególne procesora
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® TSX-NI | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 3.x) | 3 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x8 (Gen 4.x) | 2 |
Wydajność
| Typ BIOS | UEFI |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel I210 |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Nieobsługiwany |
| Bluetooth | Nie |
| Liczba kontrolerów LAN | 1 |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
Grafika
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Szerokość produktu | 437 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
Porty i interfejsy
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Łączna liczba złączy SATA | 10 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
Szczegóły techniczne
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Moc
| Liczba głównych źródeł zasilania | 1 |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Zasilanie | 350 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50-60 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie blokuj otworów wentylacyjnych, aby zapobiec przegrzaniu. |
| Ostrzeżenia | Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ryzyko porażenia prądem podczas instalacji i serwisowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].