HAV
Słuchawki bezprzew. bluetooth Havit H668BT czarny
88,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Segment rynku | Konsument |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Bateria
| Czas pracy (bez ANC) | 80 godz. |
| Czas pracy (Z ANC) | 50 godz. |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 2 godz. |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
Słuchawki
| Średnica przetwornika | 40 mm |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Aktywna redukcja szumów | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wejśćie 3,5 mm | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 204 g |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].