ESP
Słuchawki bezprzewodowe Esperanza LIBERO EH163K (kolor czarny)
30,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 3.0+HS |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | Mini-USB |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HSP |
Wydajność
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 168 g |
Pozostałe funkcje
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Bateria
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Czas rozmowy | 10 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 4 h |
| Źródło ładowania | USB |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].