HAV
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Havit H2590BT Pro (niebieski)
82,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Pojemność baterii | 200 mAh |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas rozmowy | 12 h |
| Czas czuwania | 300 h |
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| microSD | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
Wydajność
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki bezprzewodowe |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Dołączony mikrofon | Tak |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Zasięg | 10 m |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 150 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].