HAV
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Havit I62 niebieski
82,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Dołączony mikrofon | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Rodzaj sterowania | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki bezprzewodowe |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Niebieski |
Bateria
| Czas odtwarzania muzyki | 8 h |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 400 mAh |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 187 g |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].