HAV
Słuchawki bluetooth Havit E553BT (czarny)
95,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Słuchawki
| Średnica przetwornika | 15 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Budowa słuchawek | Przewodzenie powietrzne |
Wydajność
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Zastosowanie | Muzyka / rozmowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
Bateria
| Czas odtwarzania muzyki | 16,5 godz. |
| Pojemność baterii | 110 mAh |
| Czas ładowania | 2 godz. |
| Czas rozmowy | 9,5 godz. |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 23,1 g |
| Długość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 57,3 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
Porty i interfejsy
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].