HAV
Słuchawki bluetooth Havit H630BT (maślano-żółty)
92,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ostrzeganie | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Segment rynku | Konsument |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Możliwość złożenia | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 Kabel audio x 1 Kabel USB typu C do ładowania x 1 Instrukcja obsługi x 1 Certyfikat jakości x 1 |
Porty i interfejsy
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 196 mm |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 225 g |
Cechy
| Kolor produktu | Maślano-żółty |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 108 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32 Ω |
Bateria
| Czas rozmowy | 35 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 36 h |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].