HAV
Słuchawki bluetooth Havit H655BT (niebieski)
197,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Segment rynku | Konsument |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Tryb gry | Tak |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ produktu | Słuchawki |
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 Kabel audio 3,5 mm x 1 Kabel USB typu C do ładowania x 1 Instrukcja obsługi x 1 Certyfikat jakości x 1 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | SPP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVDTP |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Profile Bluetooth | AVCTP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
Bateria
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 76 h |
Słuchawki
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].