HAV
Słuchawki bluetooth Havit H668BT (fioletowy)
127,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Ostrzeganie | Unikać kontaktu z wodą., Nie używać podczas ładowania., Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Zastosowanie | Muzyka/dzień powszedni |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Segment rynku | Konsument |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 Kabel audio 3,5 mm x 1 Kabel USB typu C do ładowania x 1 |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Reakcja częstotliwościowa (tryb muzyczny) | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 204 g |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
Słuchawki
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
Bateria
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 80 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 50 h |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].