HAV
Słuchawki Bluetooth Havit Modern Buds (fiolet)
73,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3 g |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
Wydajność
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Dokanałowy |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Typ produktu | Słuchawki |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 102 dB |
| Zasięg działania | 10 |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
Bateria
| Czas ładowania | 2 godz |
| Pojemność baterii | 25 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 4,5 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 400 mAh |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].